Alarm në Turqi: Zjarr i madh në Antalia

176 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 Jul 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një alarm është dhënë në Antalia , Turqi pasi ka shpërthyer një zjarr dhe zona të mëdha pyjore po digjen .

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas