Në radhë

Albin Kurti ne Shkoder
syrinet
10 Shikime

Albin Kurti per ameriken dhe politikanet e korruptuar

13 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Sep 2021 / Në kategorinë News & Politics

Albin Kurti per ameriken dhe politikanet e korruptuar

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Albin Kurti ne Shkoder
syrinet
10 Shikime