Në radhë

Vucic
syrinet
55 Shikime

Aleksander Vucic: Betohem në bibël dhe në gjak, do të luftojmë për popullin tonë

121 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 Aug 2022 / Në kategorinë News & Politics

Aleksander Vucic: Betohem në bibël dhe në gjak, do të luftojmë për popullin tonë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Vucic
syrinet
55 Shikime