Në radhë

Tirana
syrinet
27 Shikime

Alibeaj: 4 fakte se Veliaj ideoi ‘Eco Tirana’, ku 49% i ka kompania që po hetohet nga antimafia

255 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-deputeti demokrat, Enkelejd Alibeaj, ka renditur nëpërmjet një video ku shfaqet Erion Veliaj dhe Edi Rama me ish-kryebashkiakun e Veronës, Flavio Tosi, katër fakte se si ky i fundit po hetohet nga antimafia italiane pasi dyshohet se kompaninë e plehrave të Veronës e ka vënë në shërbim të Ndraghetas.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Tirana
syrinet
27 Shikime