Alibeaj: Anija e ‘skemave të inceneratorëve po mbytet’ si miratoi Rama dhe Ahmetaj 9 procedura

225 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-deputeti Enkelejd Alibeaj, ka publikuar edhe njeherë nëpërmjet një video, se si qeveria Rama brenda një ditë të vetme, në datën 16 dhjetor, miratoi 9 procedura për ndërtimin e inceneratorëve, që është një nga vjedhjet më flagrante të taksave të shqiptarëve.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas