Në radhë


Alibeaj: Kur radarët e shtetit anëtar të NATO-s fiken për drogën, ja si mashtruan ministrat e Ramës

209 Shikime
syrinet
1
Postuar me 05 Jul 2021 / Në kategorinë News & Politics

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, ndërsa ka komentuar arrestimet e SPAK lidhur mbi trafikun e drogës ku të arrestuar janë prokurorë dhe zyrtarë policë, midis tyre edhe dy ish-shoqërues të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, shkruan më tej se kur radarët e një shteti anëtar të NATO-s fiken në shërbim të trafikut të drogës, kjo do të thotë se shteti është vendosur në shërbim të krimit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë