Alibeaj publikon VIDEON: Ja se si Rama nuk ndahet dot nga kriminelët në lista

187 Shikime
syrinet
1
Postuar me 01 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Si në asnjë precedent të mëparshëm, Edi Rama doli sot dhe tha publikisht kundër asaj që kërkoi ambasadorja amerikane, se do të vazhdojë të fusë kriminelë në lista.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas