Ambasadoret e Frances dhe Gjermanise largohen ne menyre demostratiuve kur merr fjalen Edi Rama

126 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Jul 2022 / Në kategorinë News & Politics

Ambasadoret e Frances dhe Gjermanise largohen ne menyre demostratiuve kur merr fjalen Edi Rama

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas