Në radhë

Apple
syrinet
61 Shikime

Apple prezanton: Apple TV + dhe Apple News

428 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Mar 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Apple sfidon Netflix me një shërbim videosh origjinale. Quhet Apple TV +, dhe për të dhënë lajmin kanë marrë pjesë edhe disa nga yjet e Hollivudit.

Jennifer Aniston dhe Whiterspoon janë protagonistët e 'The Moring Shoë', prodhimi i Apple që ofron 'një vështrim të sinqertë në marrëdhëniet komplekse mes burrave dhe grave në vendin e punës', shpjegojnë dy aktoret. Në skenë gjithashtu Jason Momoa, ylli i 'Aquaman' dhe Alfre WoodWard të cilët paraqesin shfaqjen e tyre 'See' alternativ.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Apple
syrinet
61 Shikime