Në radhë


Ardi Veliu del dhe kercenon shqiptaret me gjoba ne emer te Edi Rames

208 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ardi Veliu del dhe kercenon shqiptaret me gjoba ne emer te Edi Rames

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë