Në radhë


Arrestimi i Skënder dhe Llej Lika per vrasjen e Rakip (Pilot) Rrokaj

66 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Dec 2021 / Në kategorinë News & Politics

Arrestimi i Skënder dhe Llej Lika per vrasjen e Rakip (Pilot) Rrokaj

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas