Në radhë


Arrestohen shqiptarët/ Gjashtw laboratore droge, jetonin me qira, pa punë dhe leje qëndrimi

91 Shikime
syrinet
1
Postuar me 21 May 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një operacion antidrogë është zhvilluar në 3 qytete të Spanjës, Valencia, Castellon dhe Tarragona, ndërsa në pranga ranë 17 persona, shumica e tyre me kombësi shqiptare.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë