Në radhë


Arrestohet në Sarandë 25 vjeçari, në pranga edhe një tjetër

106 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Jul 2022 / Në kategorinë News & Politics

‘Vodhi para, sende personale dhe një makinë’/ Arrestohet në Sarandë 25 vjeçari, në pranga edhe një tjetër

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë