Në radhë


Arrin të kalojë me sukses Alaskën me biçikletë

1147 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Mar 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Omar Di Felice është një çiklist nga Roma, i pasionuar pas pedalimit ekstrem me biçikletë. Ai ka vendosur të sfidojë dimrin e Arktikut duke kaluar Alaskën me biçikletë dhe nisma e tij ka përfunduar me sukses.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë