Në radhë

Bush ne Shqiperi
syrinet
122 Shikime

Artistja për A-Show: Po kthehem në Shqipëri të themeloj një parti

316 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Jun 2020 / Në kategorinë News & Politics

Artistja Inida Gjata Kreuz e cila sot zhvillon jetën e saj në Gjermani, ka bërë të njoftur në A-Show përballë gazetarit Adi Krasta se do të kthehet në Shqipëri për të themeluar një parti, nisur edhe nga situata e fundit ku Rama e ka ëuar Shqipërinë, të cilën e krahason me një makinë të aksidentuar dhe me njerëz të cilët po japin gjak, të cilët duhet dikush ti çojë për mjekim në spital.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Bush ne Shqiperi
syrinet
122 Shikime