Në radhë


Astiri, policia hedh gaz brenda ne lokal dhe helmojne qytetaret

74 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Nov 2019 / Në kategorinë News & Politics

Ish kryeministri Sali Berisha

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë