Në radhë


Ata çiftëzuan ujkun dhe kangalin! Ja një racë e re që nuk mund të mbahet as pas hekurave

127 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Dec 2021 / Në kategorinë Entertainment

Imazhet e luftës mes ujqërve dhe qenve shpërndahen herë pas here në rrjetet sociale. Teksa qytetarët diskutojnë prej kohësh se cila kafshë është më e fortë, në rrjetet sociale është bërë publikuar njw ngarje e jashtëzakonshme.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë