Atentati në Vlorë, gjendet e djeguar makina në Pyllin e Sodës

94 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Është gjendur e djegur pranë Pyllit të Sodës në Vlorës, makina e përdorur nga atentatorët për ekzekutimin e 41 vjeçarit, Gentian Qarri, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e sotme në këtë qytet.
Makina është shkrumbuar plotësisht ndërkohë që në vendngjarje ndodhet policia dhe grupi hetimor për të kryer ekspertizën e mjetit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas