Në radhë


Atentati në Tiranë, në makinë disa persona, krismat erdhën pas telefonatës

146 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Mar 2021 / Në kategorinë News & Politics

Vetëm fati duket se i ka shpëtuar drejtuesin dhe pasagjerët që lëviznin në automjetin që u qëllua me armë zjarri këtë mbrëmje në Tiranë.
Sipas burimeve nga terreni në automjetin që u qëllua me armë zjarri dyshohet se kanë qenë disa persona.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë