Në radhë


Autorët të maskuar, si e grabitën në pak sekonda me kallash argjendarinë

87 Shikime
syrinet
1
Postuar me 31 Mar 2021 / Në kategorinë News & Politics

Janë zbardhur detaje të reja nga grabitja e armatosur e ndodhur në Gjirokastër gjatë orëve të pasdites. Sikundër mësohet persona të armatosur me kallashnikov kanë hyrë në një argjendari në lagjen ‘18 shtatori’ dhe nën kërcënimin e armëve kanë marrë një sasi të konsiderueshme sendesh të çmuara.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë