‘Autor i 4 vjedhje banesash dhe biznese’, arrestohet 35 vjeçari në Tiranë

75 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Sep 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ ‘Autor i 4 vjedhje banesash dhe biznese’, arrestohet 35 vjeçari në Tiranë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas