Në radhë

avioni.mp4
syrinet
40 Shikime

‘Avioni fantazmë’ krijohet në shfaqje fantastike me qindra dronë

259 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Tetëqind dronë u mblodhën për të krijuar një aeroplan fantazmë në qiell, në një shfaqje që kujton fishekzjarrët e Gandalf në Shire.

Vizitorët në Konventën e Fluturimit Nanchang të vitit 2019 u magjepsën me një peizazh madhështor dronesh të ndezura, duke krijuar atë që duket se është një aeroplan dhe një avion luftarak.

Koreografia spektakolare ishte vetëm një pjesë e kongresit, një ngjarje e krijuar për të treguar zhvillimet e fundit të Kinës në aviacion, udhëtim në hapësirë ​​dhe teknologji të telekomanduar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

avioni.mp4
syrinet
40 Shikime