Në radhë

Baton Haxhiu ne Çim Peka Live
syrinet
35 Shikime

Avokati Altin Goxhaj sulmohet live në shesh

588 Shikime
admin
1
Postuar me 09 Aug 2018 / Në kategorinë Film & Animation

Avokati i njohur Altin Goxhaj, është sulmuar mbrëmjen e sotme, ndërsa ishte duke denoncuar një skandal të madh që po ndodh në qendër të Tiranës.

Goxhaj ka qenë duke bërë publik ndërtimin e pikave të basteve në mes të sheshit, ndërkohë që ky veprim nuk është përtypur mirë nga simpatizantët e Rilindjes dhe lali Erit.

Portali Tetova News: http://www.tetovanews.info/
Tetova News në Facebook: https://www.facebook.com/tetovanews.info/
Tetova News në Twitter: https://twitter.com/tetovanews
Tetova News në Instagram: https://www.instagram.com/tetovanews/
Tetova News në Google+: https://plus.google.com/u/0/+Lajm%C3%ABtariShqip

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Baton Haxhiu ne Çim Peka Live
syrinet
35 Shikime