Në radhë

momenti.mp4
syrinet
76 Shikime

Bëhet viral momenti kur Ibrahim Tatlises nuk lejon dhëndrin t’ia puth dorën

110 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 17 May 2022 / Në kategorinë Entertainment

Çifti, i cili e shtyu vazhdimisht fejesën për shkak të koronavirusit, u fejua në një ceremoni të vogë, ku morën pjesë vetëm familjarë dhe miq të familjes.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

momenti.mp4
syrinet
76 Shikime