Në radhë


Bën propozimin për martesë, 20 vjeçari pengon dhe rrëzon vogëlushen

264 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Oct 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Momenti i propozimit për martesë, është një ndër më të bukurit në jetën e një njeriu dhe kështu ndodh thuajse në çdo pamje të hedhur në median online ku paraqiten të rinj që u propozojnë grave të tyre.

Nuk ka ndodhur kështu për Ben Gilbert, 20 vjeç, i cili ishte duke i propozuar, Ali Myers 19-vjeçare në Dallas Arboretum, Texas.

Megjithatë, një nga momentet më të çmuara të jetës së tyre u ndërpre kur një fëmijë i vogël që mbante një armaturë kungujsh u rrëzua në momentin kur Ben u ul për të bërë propozimin pasi u pengua në këmbën e tij.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë