Në radhë


Babai dhe vajza, shokohen nga imazhet e ndritshme në errësirë

256 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Jan 2020 / Në kategorinë Film & Animation

Një baba dhe vajza po dilnin për tyë hedhur plehrat në mbrëmjen e së dielës kur panë një ndezje të plotfuqishme në qiellin e natës mbi Ohajo.

Tim Walker së bashku me vajzën e tij, Carolyn, ishin në rrugën e shtëpisë së tyre Bethel kur dëshmuan disa shkrepje shkëlqyese në qiellin e natës.

Në fillim ata nuk i dalluan ato por nuk kaloi shumë dhe ishte vajza që njoftoi të atin.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë