Në radhë


Babai hero! Kalon 8 muaj për një kend lojërash për fëmijët e tij

462 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Sep 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Jared Geddes, nga Uashingtoni, SH.B.A., ndërtoi një ‘labirint’ prej druri dhe krijoi një zonë të jashtëzakonshme për lojëra shtëpie për katër fëmijët e tij.

Një baba i përkushtuar kaloi tetë muaj duke ndërtuar një shtëpi të jashtëzakonshme pemësh për katër fëmijët e tij.

Jared Geddes, nga Maple Valley, Washingston në SH.B.A., degë pemësh dhe dysheme druri për të bërë që ndërtesëa të jetë në fund një banesë e pabesueshme.

U deshën tetë muaj për ta kthyer përfundimisht në parajsë për fëmijë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë