Në radhë


Banorët e Durrësit përplasen me kryetaren e Bashkisë: Na e sollët ujin 2 m në banesa…..

98 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Durrësi dhe zonat përreth tij janë zgjuar këtë mëngjes të përmbytura nga uji, që ka shkuar deri në 2 metra.
Pranë banorëve ka shkuar edhe kryetarja e bashkisë Durrës, ndërkohë që midis tyre siç shikohet edhe nga pamjet ka pasur një debat.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë