Në radhë


Banorët përleshen me policinë për burimin e ujit, efektivët tërheqin zvarrë gra e burra

176 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Jun 2021 / Në kategorinë News & Politics

Protesta e sotme e banorëve të fshatit Lumas,të cilët nuk janë ndalur asnjë ditë,ka degjeneruar në dhunë nga ana e policisë. Pasditen e sotme,policia,duke u kërkuar banorëve të lirojnë rrugën që kishin bllokuar që prej orëve të para të mëngjesit,ka tërhequr zvarrë protestuesit si dhe ka dhunuar gra e burra.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë