Në radhë


Bardhi i publikon Ramës premtimin e dy viteve më parë: Çfarë të detyroi të rikthesh kumarit?

194 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, duke iu kthyer videos së dy viteve më parë ku Rama lajmëronte mbylljen e lojërave të fatit, I ka shtruar një pyetje këtij të fundit, se çfarë e shtyu të shkelë premtimin kundër kumarit.Dhe pse nuk reagon për këtë çështje?

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë