Bardhi: Kampion në mashtrim dhe korrupsion, për Ramën ka filluar numërimi mbrapsht

237 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Jun 2020 / Në kategorinë News & Politics

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi nëpërmjet një video ka denoncuar mashtrimin e vazhdueshëm të Ramës me luftën kundër korrupsionit, ndërkohë që sot Shqipëria edhe nga raportet e ndërkombëtarëve është vendi kampion për korrupsionin.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas