Në radhë


Bardhi: Rama mbajti vetëm një premtim, i dha Gjicit 35 milion euro me një dorë për tërmetin

193 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, në 1 vjetorin e tërmetit që mori jetën e mbi 50 njerëzve dhe la pa strehë mijëra të tjerë, shkruan se Rama nuk mbajti asnjë premtim nga ato që dha për rindërtimin, ndërkohë që i dha Gjicit 35 milion euro me një dorë për tërmetin.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë