Bardhi: Rama në fund të karrierës, sot tregoi se ka shteruar nga çdo ide

185 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, duke komentuar asamblenë e fundit të Partisë Socialiste, shkruan se Edi Rama tregoi se është në fund të karrierës së tij politike dhe është I shteruar nga çdo ide.
Dhe rrugën që ka zgjedhur është ajo e mashtrimit për ato që nuk bëri në 7 vite.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas