Në radhë

Eksodi ruseve
syrinet
55 Shikime

Basha: 30 vite nga eksodi biblik shqiptarët po ikin masivisht. Ne do ta shërojmë këtë plagë

222 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Mar 2021 / Në kategorinë News & Politics

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke postuar pamjet e eksodit biblik të 30 viteve më parë kur shqiptarët i drejtoheshin Italisë me anije, shkruan ndër të tjera se shqiptarët po vazhdojnë të ikin sërish masivisht dhe ne do ta shërojmë këtë plagë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Eksodi ruseve
syrinet
55 Shikime