Basha mbërrin në Dibër në orët e vona të mbrëmjes, pritet me ovacione të jashtëzakonshme në qytet

208 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një pritje e jashtëzakonshme i është rezervuar këtë mbrëmje, kryetarit të opozitës, Lulzim Basha, në Dibër.
Siç shikohet edhe nga pamjet, Basha është pritur nga qindra simpatizantë dhe qytetarë. Basha ka mbërritur në qytet pas një udhëtimi të gjatë, por kjo nuk i ka penguar simpatizantët ta presin të shumtë përtej orëve të vona.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas