Në radhë


Basha me video-mesazh: Do t'i ulim taksat e Ramës, do të rrisim pagat dhe pensionet!

33 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Basha me video-mesazh: Do t'i ulim taksat e Ramës, do të rrisim pagat dhe pensionet!

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë