Në radhë

Mero Baze Basha
syrinet
62 Shikime

Basha me videomesazh për qytetarët: Ti japim fund siç duhet kryeministrit që nuk ka çfarë të japë më

184 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Kryeministri i ardhshëm i vendit Lulzim Basha ka dalë me një mesazh të qartë për qytetarët, të cilët duhet ti japin shuplakën e madhe Ramës dhe ta hedhin në kosh një kryeministër që nuk ka çtë japë më për vendin.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Mero Baze Basha
syrinet
62 Shikime