Në radhë


Basha në Dajç, me fëmijët në shkollën e mbyllur:

41 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Mar 2020 / Në kategorinë News & Politics

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është ndaluar në turin e tij #potëdëgjoj në Dajç të Shkodrës, ku ka vizituar fëmijët dhe prindërit e zonës në shkollën e mbyllur ‘Shtjefën Maçi’
Prindrit kanë treguar se fëmijët janë zhvendosur larg, në Dajç të ri ose në Shkodër për të ndjekur mësimet.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë