Basha: ‘Ndërkohë që vendi është në ujë, ministrtat e Ramës shtrohen në restorante luksoze’

94 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e ka cilësuar si një turp të qeverisë në ikje, faktin që ndërsa Shqipëria po mbytet ministrat e Ramës nginjen në restorantet luksoze të Dubait.
‘Ndërkohë që vendi është nën ujë, mijëra familje po kalojnë dimrin e dytë në çadra, shqiptarët janë pa asnjë ndihmë përballë krizës ekonomike dhe shëndetësore, ministrat e Ramës shtrohen për shtatë palë qejfe në restorantin më të shtrenjtë në Dubai.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas