Në radhë

shenim basha spak
syrinet
4 Shikime

Basha poston VIDEON: Gjatë qeverisjes Rama u rritën në mënyrë marramendëse kontratat sekrete

91 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Feb 2021 / Në kategorinë Film & Animation

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vazhduar të rendisë 100 dështimet e Ramës në 8 vite keqqeverisje.
Ndër këto 100 dështime, Basha i numëron Ramës edhe mosmbajtjen e premtimit për rritje të transparencës dhe llogaridhënënies së qeverisjes.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

shenim basha spak
syrinet
4 Shikime