Në radhë

Kane perplasja
syrinet
6 Shikime

Basha publikon videon dhe jep mesazhin për shqiptarët: Sot të gjithë kanë fuqinë në dorën e tyre

26 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

Lulzim Basha publikon videon dhe jep mesazhin për shqiptarët: Sot të gjithë kanë fuqinë në dorën e tyre

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Kane perplasja
syrinet
6 Shikime