Basha: Rama dështoi në luftën kundër pastrimit të parave, këtë e vlerëson edhe DASH

242 Shikime
syrinet
1
Postuar me 05 Mar 2021 / Në kategorinë News & Politics

50 ditë nga mbajtja e zgjedhjeve të 25 prillit, në vazhdën e denoncimit të 100 dështimeve të qeverisë Rama, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka renditur edhe pastrimin e parave. Në instastoryn e tij, Basha pyet nëse ka përparuar qeveria shqiptare në luftën kundër pastrimit të parave dhe krimeve financiare?

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas