Basha riposton VIDEON virale: Si komunikojnë liderët në botë dhe si komunikon Rama

254 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka ripostuar në tëitter, videon virale, dhe si komunikon Rama. Siç shikohet edhe në videon virale që po bën xhiron e rrjeteve sociale, nëse liderët botërorë flasin për cilësinë e jetës, Rama dërdellit për sardele, midhje, byrek, karkaleca, peshk….

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas