Në radhë

Fatos Nano per Edi Ramen
syrinet
74 Shikime

Basha: S’kam kohë të harxhoj me Ramën. Unë kam punë vetëm me njerëzit dhe hallet e tyre

199 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Mar 2021 / Në kategorinë News & Politics

Kryetari i Opozitës, Lulzim Basha, i është përgjigjur drejtpërdrejtë Ramës në lidhje me sulmet e këtij të fundit, duke i thënë se nuk ka ndërmend të merret me të, por me hallet e shqiptarëve

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Fatos Nano per Edi Ramen
syrinet
74 Shikime