Në radhë


Basha: Shqipërisë i duhet një qeveri në vijën e parë, jo që nuk rri në instagram

200 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke postuar një video nga takimet me qytetarët dhe bizneset, shkruan ndër të tjera se shqiptarëve u duhet një qeveri që punon për tad he jo që rri në instagram
‘Qytetarëve shqiptarë i duhet një qeveri që punon për ta. Që punon për ty!

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë