Në radhë

basha alibeaj
syrinet
11 Shikime

Basha surprizon të rinjtë: Kemi qytetarë të mrekullueshëm, meritojmë qeveri më të mirë

173 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, surprizuar të rinjtë ditën e sotme duke dalë dhe duke i takuar në terren.
Basha duke postuar pamjet, shkruan se:
‘Ne kemi një vend dhe qytetarë të mrekullueshëm. Ne meritojmë një qeveri më të mirë’

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

basha alibeaj
syrinet
11 Shikime