Në radhë


Basha: Zgjedhjet nuk janë për Ramën apo për mua, por për ndryshimin

227 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Mar 2021 / Në kategorinë News & Politics

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në takimet që pati ditën e sotme me Gjirokastër, tha ndër të tjera se këto zgjedhje nuk janë për të apo për Ramën, por për qytetarët, për ndryshimin. Dhe këtë ndryshim nuk mund ta sjellë një njeri që pengoi Shqipërinë për 8 vite.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë