Në radhë


Bashkia Shkodër përgatitet për stinën e reshjeve, pastrohen dhe riparohen kanalizimet e qytetit

228 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Sep 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Bashkia Shkodër përgatitet për stinën e reshjeve, pastrohen dhe riparohen kanalizimet e qytetit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë