Në radhë


Benz-i humb kontrollin dhe merr para shtyllën e ndriçimit në Cerrik

91 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 May 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Benz-i humb kontrollin dhe merr para shtyllën e ndriçimit në Cerrik, dëmtohet drejtuesja

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë