Berat, ‘BMW’ përplas nxënësin dhe ikën me shpejtësi

61 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Jan 2022 / Në kategorinë News & Politics

Berat, ‘BMW’ përplas nxënësin dhe ikën me shpejtësi

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas